اخبار و اطلاعیه ها   کمينه
  ترجمه:  English    Turkey    العربی نظرات: 0 نمایش: 1608 تعداد امتیاز: 5   (Article Rating)

راهنمای خرید کارت هواداری بصورت اینترنتیراهنمای خرید کارت هواداری بصورت اینترنتی

به اطلاع كاربران محترم مي رساند، مراحل ثبت نام در سايت کانون هواداران  باشگاه و خرید کارت هواداری باشگاه به اين شرح است.

آموزش مرحله به مرحله با شكل:

1-ابتدا به قسمت ثبت نام  در سایت کانون هواداران مراجعه فرمایید.به این صورت:

2- پس از ورود به قسمت هواداران تمامی فیلد های خواسته شده را بدقت وارد نمایید زیرا کارت هواداری شما بر اساس اطلاعات ارائه شده شما  صادر خواهد شد..سپس روی دگمه ثبت نام کلیک کرده و مرحله ثبت نام را کامل کنید.دقت کنید  برای بارگزاری عکس  و کارت ملی بعد از انتخاب  آنها روی فلش های مشخص شده  کلیک کنید تا عکس و تصویر کارت ملی ذخیره شود.

3- پس از انجام ثبت نام پیغامی حاوی نام کاربری و رمز عبور دریافت خواهید کرد نام کاربری شما شماره کارت ملی شما خواهد بود.سپس به قسمت ورود به سایت رفته و با ورود نام کاربری و روز عبور خود  وارد سایت شویید.

4- در این مرحله به قسمت کارت هواداری در سایت رفته و پس از انتخاب نوع کارت خود روی دگمه خرید اینترنتی کلیک کرده  ،مبلغ مورد نظررا به صورت کارت به کارت پرداخت نموده و شماره پی گیری و ارجاع را در قسمت خواسته شده وارد نمایید و  فرایند  ثبت نام خود را به اتمام برسانید

پس از ثبت نام رسید ثبت نام دریافت خواهید کرد این رسید تا زمان صدور و چاپ کارت به منزله کارت هواداری شما میباشد.پس در حفظ  و نگهداری آن بکوشید. با تشکر (کانون هوادارن باشگاه شهرداری ارومیه)

[Atorpatdate]
کد: 175
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
Enter the code shown above:


 
 
©   کلیه حقوق این سایت به کانون هوادارن باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه تعلق دارد.      شرایط استفاده     حریم خصوصی